LT Stable - шаблон joomla Книги
Trešdiena, 20 Jūlijs 2016 15:10

Pašvaldības SIA “Maltas dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmums” vadīs Jānis Kravalis

No 12. jūlija darbu pašvaldības SIA “Maltas dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmums” (“Maltas DzKSU”) valdes locekļa amatā uzsācis Jānis Kravalis. Jāatgādina, ka pēc 17. maija, kad norisinājās darba intervijas ar pretendentiem uz vakanto “Maltas DzKSU” vadītāja amatu, augstāko vērtējumu saņēma un vakantā pozīcija tika piedāvāta Jurim Guntim Vjaksem, taču izvēlētais pretendents nolēma atteikties, tāpēc darbs tika piedāvāts kandidātam ar otru lielāko punktu skaitu – Jānim Kravalim, kurš piekrita uzņemties darba pienākumus “Maltas DzKSU”, informēja Maltas pagasta pārvaldes vadītājs un “Maltas DzKSU” kapitāla daļu turētāja pārstāvis Vitālijs Skudra.

Jānim Kravalim ir Rēzeknes Augstskolas maģistra grāds Vadības zinātnē. Iepriekš Jānis Kravalis bijis Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas Latgales reģiona nodaļas vadītājs, kā arī Latgales pašvaldību daudznozaru sabiedrisko pakalpojumu Regulatora padomes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs. Tāpat jaunajam vadītājam ir darba pieredze kā ekonomistam un auditoram.

Jānis Kravalis uzsver, ka “Maltas DzKSU” attīstības pamatā ir komandas darbs: “Lai uzņēmums spētu veiksmīgi darboties un nodrošināt cilvēkiem visus nepieciešamos komunālos pakalpojumus, komandas darbam jābūt gan uzņēmuma iekšienē, gan arī sadarbībā ar iedzīvotājiem. Ja iedzīvotāji disciplinēti norēķināsies par saņemtajiem pakalpojumiem, arī uzņēmumam būs līdzekļi, ko ieguldīt māju apsaimniekošanā.” Jaunais vadītājs uzskata, ka ir svarīgi nodrošināt uzņēmuma caurskatāmību un atklātumu, tāpēc, daudzdzīvokļu mājās regulāri tikšot rīkotas iedzīvotāju sapulces, savukārt, ja ir kādas neskaidrības, ikviens ir aicināts rakstīt, zvanīt vai griezties “Maltas DzKSU”, lai saņemtu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem.

Madara Bērtiņa, Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Lasīts 5307 reizes

Tuvākie pasākumi

No events found