LT Stable - шаблон joomla Книги
Izglītība

Izglītība

Otrdiena, 21 Septembris 2021 13:21

Bibliotēkā lasa dzeju un tautasdziesmas

Septembris mūs ir priecējis ar siltām un saulainām dienām. Šajā laikā gan lielāki, gan mazāki bērni ir apmeklējuši bibliotēku. Pie mums viņi nāk labprāt un ar prieku. Mazākie pēc grāmatiņām nāk ar vecākiem, brāļiem vai māsām, lielākie ir patstāvīgi apmeklētāji. Priecē, ka arī vecāki atbalsta šo ļoti nozīmīgo nodarbi - lasīšanu.

Arī Maltas Mūzikas skolā beidzies kārtējais, bet dažādo ierobežojumu dēļ – sarežģītais mācību gads, un 31. maijā 11 absolventi saņēma tās pabeigšanas apliecības.

Skola pašlaik realizē 8 mācību programmas klavieres, akordeons (Taustiņistrumentu nodaļa), vijole, ģitāra (Stīgu instrumentu nodaļa), flauta, klarnete, saksofons un trompete (Pūšaminstrumentu nodaļa). Katram mūzikas instrumentam savs kabinets (kopumā 17), atsevišķs kabinets skolniekam. Skolā mācās 82 izglītojamie un strādā 9 pedagogi. Savus izglītojamos skola cenšas nodrošināt ar mūzikas instrumentiem. Ar Rēzeknes novada pašvaldības atbalstu mācības MMS ir bez vecāku līdzfinansējuma. Mūzikas skolā ir savs izglītojamajiem atpūtas stūrītis, sava ieeja, kas otrajā galā savienota ar vidusskolu. Ar 2018. gada 1. novembri MMS sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību un Maltas pagasta pārvaldi realizē pieaugušo neformālo izglītības programmu instrumenta spēle (maksa 38,87 eiro mēnesī, apmācības – reizi nedēļā).

Ceturtdiena, 03 Jūnijs 2021 13:59

Konkursa atskaņas [labākie literārie darbi]

No Maltas Bērnu un jauniešu centra rīkotā dubultkonkursa “Tāva sāta myužam svāta” noslēguma pasākuma Latgales Kongresa dienā pagājis jau vairāk nekā mēnesis. Diplomi un balvas pamazām dažādos veidos aizceļo pie adresātiem visā Latgalē.

Tuvākie pasākumi

Okt
1

15:00 01.10.2021 - 18:00 20.10.2021