LT Stable - шаблон joomla Книги

Kontakti

      

Maltas pagasta pārvalde

ADRESE

Maltas pagasta pārvalde
Brīvības iela 6
Rēzeknes novads, Maltas pagasts, Malta
LV-4630
Tel.: 64621401
e-pasts: info@malta.lv
Mājas lapa: http://www.malta.lv

DARBA LAIKS

8:00 - 12:00

12:30 - 16:30

Sestdiena, svētdiena - Brīvdienas

REKVIZĪTI

Rēzeknes novada pašvaldības iestādes "Maltas pagastu apvienība"
Reģ. Nr. 40900027426 struktūrvienība Maltas pagasta pārvalde
PVN Nr. LV40900027426
Brīvības iela 6, Malta, Rēzeknes nov., LV-4630
A/S "Swedbank"
Kods:HABALV22
N/k LV45HABA0551046064216

 

MALTAS PAGASTA PĀRVALDES VADĪTĀJS

Vitālijs Skudra - Tel.: 64621401, mob. 29461863, e-pasts: Vitalijs.Skudra@malta.lv

Pārvaldes vadītāja dienas kārtība:

8:00 - 9:00  Teritorijas, ielu, ceļu apskate, pārvaldes iestāžu apmeklējums;

9:00 - 11:00   Darbs ar dokumentiem, pastu, iedzīvotāju pieņemšana;

11:00 - 13:00   Izbraukumi uz novada domi, valsts iestādēm u.t.t.;

13:00 - 16:00   Darbs ar dokumentiem, iedzīvotāju pieņemšana;

16:00 - 16:30   Dažādas apsekošanas, izbraukumi uz pārvaldes iestādēm, tikšanās ar iedzīvotājiem viņu dzīves vietās, "mazās" sapulces.

 

RĒZEKNES NOVADA PAŠVALDĪBAS IESTĀDES “MALTAS PAGASTU APVIENĪBA” DARBINIEKI:

Vecākā lietvede Ineta Skudra, tālr. 64621401, e-pasta adrese ineta.skudra@malta.lv

Projektu vadītāja, iepirkumu speciāliste Alīda Jasmane, tālr. 64634368, mob. tālr. 26578500, e-pasta adrese alida.jasmane@malta.lv

Galvenā grāmatvede Janīna Otikova, tālr. 64634368, e-pasta adrese janina.otikova@malta.lv

Galvenās grāmatvedes vietniece Jevģēnija Grišuļonoka, tālr. 62303370, e-pasta adrese jevgenija.grisulonoka@rezeknesnovads.lv

Vecākā grāmatvede Jeļena Šņukute, tālr. 64634368, e-pasta adrese jelena.snukute@malta.lv

Vecākā grāmatvede Līvija Gžibovska, tālr. 64634368, e-pasta adrese livija.gzibovska@rezeknesnovads.lv

Grāmatvede Anna Dzene, tālr. 64634377, e-pasta adrese anna.dzene@malta.lv

 

MALTAS PAGASTA PĀRVALDES DARBINIEKU KONTAKTI

Lietvedības sekretāre Larisa Igolniece - Tel.64621401, e-pasts: Larisa.Igolniece@malta.lv

Projektu koordinators Irina Orlovska - Tel. 64634368, e-pasts: Irina.Orlovska@malta.lv

Saimniecības pārzinis Igors Sorokins - Tel. 64631031, mob. 25425642, e-pasts: Igors.Sorokins@malta.lv

IUK komercdarbības speciālists Maija Hartmane - Mob. 29110372, e-pasts: maija.hartmane@rezeknesnovads.lv

Lauksaimniecības konsultants Vija Isajeva - Tel. 64631031

 

Rēzeknes novada pašvaldības Sociālā dienesta Maltas pagasta pārvaldes sociālie darbinieki:

Sociālais darbinieks Iveta Novika - Tel. 64631336, mob. 29289623, e-pasts: Iveta.Novika@malta.lv

Sociālais darbinieks Anita Safonova - Tel. 64631336, e-pasts: anita.safonova@malta.lv

Sociālais darbinieks darbam ar ģimenēm un bērniem Svetlana Kvasova - Tel. 64631336, e-pasts: svetlana.kvasova@rezeknesnovads.lv

 

Rēzeknes novada Maltas bāriņtiesa    barintiesa.malta@rezeknesnovads.lv

Maltas bāriņtiesas priekšsēdētāja Jeļena Kručāne

(tālr. 64631509, mob. tālr. 26586752, e-pasta adrese jelena.krucane@rezeknesnovads.lv)

Pieņemšana - ceturtdienās no plkst. 8.00 līdz 12.00 Maltas pagasta pārvaldes telpās Brīvības ielā 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads.

 

Maltas bāriņtiesas priekšsēdētājas vietniece Jeļena Filimonova

(tālr. 64631509, mob. tālr. 29110985, e-pasta adrese jelena.filimonova@rezeknesnovads.lv)

Notariālas darbības tiek veiktas Maltas pagasta pārvaldes telpās (Brīvības ielā 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads) pirmdienās no plkst.12.30 līdz 16.30, trešdienās no plkst. 8.30 līdz 12.00.

 

Bāriņtiesas sekretāre Inta Sjatkina, tālr. 64631509, e-pasta adrese inta.sjatkina@rezeknesnovads.lv.

 

Uzmanību! Lai izvairītos no neērtībām, notariālas darbības un dokumentu noformēšana tiek veikta pēc iepriekšēja pieraksta, pirms tam vienojoties par konkrētu apmeklējuma laiku (telefoniski  vai  pa e-pastu).

Bāriņtiesas darbinieku darba laiki

Tuvākie pasākumi

Jūl
11

11.07.2020 12:00 - 13:30