LT Stable - шаблон joomla Книги
Ceturtdiena, 19 Decembris 2019 12:17

Labdarības koncerta noskaņās Maltā iededz svētku eglīti

13. decembrī Maltā notika svētku egles iedegšanas pasākums, kuru apmeklēja dažādu vecumu skatītāji.

Sākumā visi bija mīļi gaidīti Maltas Bērnu un jauniešu centrā uz labdarības koncertu “No visas sirds”. Gan mazie, gan lielie mākslinieki centās pārsteigt un iepriecināt ikvienu skatītāju. Koncertā piedalījās: Agate Gžibovska ar savu skanīgo vijoles spēli; instrumentāli vokālais ansamblis ar skolotāju Juri Dervanovu; ritmisko deju pulciņš „Kolibri”, kuru vada skolotāja Iveta Alika; Maltas KN bērnu mūsdienu deju grupa "Damona" (vadītāja  Simona Skudra); estrādes deju pulciņš ‘’Foršie’’ ar skolotāju Ilgu Marejevu; BJC poprupa ar skolotāju Irēnu Ivanovu un Silmalas KN sieviešu deju kolektīvs "I-deja".
BJC audzēkņi un skolotāji jau ceturto gadu svētku gaidās iepriecina un apmeklē pagasta vientuļos seniorus. Pirms šī pasākuma visi, kuri vēlējās, tika aicināti atnest iepriekš sagatavotas dāvaniņas Maltas pagasta vientuļajiem  senioriem (75+ gadi), kuri dzīvo savās mājās. Šī akcija vienmēr raisa ļoti emocionālus pārdzīvojumu gan jauniešos, kas apmeklē seniorus, gan sirmgalvjus, kas kā bērni vienmēr gaida ciemiņus.
Pēc labdarības koncerta visi  devās  meklēt Maltas ciema lielāko un kuplāko egli. Bet ceļā gadījās neparedzamais – bērni un vecāki satika uz zāles pļāvēja braucošu Salatēti, kas ceļoja no cita pagasta, lai sapušķotu svētku egles. Tālāk ar lustīgām gavilēm un rotaļām tika iedegta Maltas svētku egle. Pēc tam visi tika aicināti uz “Salatēva rezidenci” pie veikala „Rudzupuķe”, kurā varēja iegādāties biļetes Ziemassvētku dāvanas saņemšanai, kā arī baudīt tēju, piparkūkas un nobildēties kopā ar Salatēti. 
Maltas BJC saka lielu paldies par līdzdalību pasākuma rīkošanā un norisē: Maltas pagasta pārvaldei un pārvaldes vadītājam Vitālijam Skudram,  ikvienam kas piedalījās labdarības akcijā „No visas sirds” un veikala „Rudzupuķe” kolektīvam.

Līga Runčis, Maltas BJC Žurnālistikas pulciņa dalībniece

Foto: Nikolajs Slahta, Dagne Tuče, Katrīna- Esmeralda Jermaševiča