LT Stable - шаблон joomla Книги

Maltas pagasta pārvaldei – jurģi

3. maijā oficiāli ar valsts karoga pacelšanu mastā tika atklāta un iesvētīta Rēzeknes novada pašvaldības Maltas pagastu apvienības un Maltas pagasta ēka Maltā, Brīvības ielā 6. Šī ēka būvēta 1957. gadā kā kompartijas ēka, vēlāk nodota skolas vajadzībām, sporta nodarbībām, no 1991. gada – Maltas mūzikas skolas mājvieta. Šodiena atnesusi jaunu statusu.

“Tavs lepnums, lai ir nevis tava nama stāvu skaits, bet tas gars , kas namā mīt,” – tā ir teicis Kārlis Ulmanis. Darba spars un domu spēks lai vienots, lai veiksme, sapratne un cieņa valda, lai piepildās cerības, lai Dieva svētība. Lai šai ēkā strādā cilvēki, kam interesē tas, ko tie dara, viņu darbs – lai ir viņu misija šai dzīvē. Pagasta, apvienības un novada kopīgs darbs lai summējas vārdos, darbos un cilvēkmīlestībā. Tādas cerības apstiprināja Maltas pagasta pārvaldes vadītāja Vitālija Skudras, Maltas pagastu apvienības vadītāja Edgara Blinova un Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietnieces Elvīras Pizānes uzrunas un apsveikumi. Maltas apvienībai, kas apvieno Ozolaines, Lūznavas, Pušas, Feimaņu, Silmalas un Maltas pagastu, neapšaubāmi tā bija emocionāla un cerību pilna diena. Tāpēc arī katra pagasta pārstāvji nāca ar savu laba vēlējumu un savu redzējumu. Noslēgumā Romas katoļu baznīcas Rozentovas draudzes prāvests Rinalds Broks iesvētīja ēku un darbus, kas tajā būs jāpaveic. Visi cits citam vēlēja: “Lai veicas!”

Paldies par muzikālo noskaņu pūtēju orķestrim “Vikords”, mūzikas skolas vijolnieku trio, vidusskolas popgrupai, solistēm Everitai Štekelei un Evita Strodei.

Elīna Prusaka, Maltas pagasta kultūras nama vadītāja

Lasīts 1066 reizes

Tuvākie pasākumi

No events found