LT Stable - шаблон joomla Книги

In memoriam AIJA SOVANE (10.03.1964 – 20.08.2018)

Pirmdien, 20.augusta rītā, mūžībā devās mūsu  kolēģe, Maltas pirmsskolas izglītības iestādes “Dzīpariņš” ilggadējā  skolotāja AIJA  SOVANE (10.03.1964 – 20.08.2018)

Aijas Sovanes mūžā ir bijis gana daudz grūtību, bet bija arī  prieks, laime, mīlestība un gandarījums par paveikto. Un padarīts ir daudz: izaudzināti pašas bērni, zināšanas sniegtas neskaitāmiem  Maltas PII “Dzīpariņš” audzēkņiem. Lielāko daļu mūža – 35 gadus- viņa ir veltījusi Maltas bērnudārzam. Kolēģi , bērnu vecāki un paši audzēkņi viņu atcerēsies  kā ļoti saulainu, atsaucīgu un darbīgu cilvēku. Savās ikdienas gaitās tecēja nenogurdama – te palīdzēdama un atbalstīdama, te mierinādama un līdzi juzdama, ar smaidu sejā .Tāda viņa paliks mūsu atmiņās un sirdīs. Aija bija ticīgs cilvēks kas mīlēja Dievu, apmeklēja dievnamu.

Ir cilvēki, kuru soļi neaiziet, neapklust, neizgaist, jo zemes mūžs bijis pilns cilvēkmīlestības un nesavtīga darba . Paldies, Aija,  par ilgajiem, piepildītajiem darba gadiem un Tavu neizmērojamo sirdsgudrību un cilvēcību. 

Atvadīšanās no Aijas Sovanes  notiks 23.augustā plkst. 11.00 Rozentovas (Maltas) katoļu baznīcā.

Skumstot par mūsu  kolēģes priekšlaicīgo aiziešanu – Maltas PII “Dzīpariņš” kolektīvs

Lasīts 5217 reizes

Tuvākie pasākumi

No events found