LT Stable - шаблон joomla Книги

Maltas kultūras namā lustīgi aizvadīta pensionāru gada balle 2019

9. novembrī Maltas kultūras namā norisinājās ikgadējā pensionāru gada balle, kas pie klātiem galdiņiem pulcēja Maltas pagasta seniorus uz kopā sanākšanu, lustīgu deju soli un jautri pavadītu pēcpusdienu.

Pasākuma laikā jau tradicionāli tika godināti seniori, kas svin apaļas dzīves jubilejas. Šogad tika sumināti 70 un 80 gadu jubilāri, kuriem Maltas pagasta pārvaldes vadītājs Vitālijs Skudra pasniedza ziedus un pagasta pārvaldes godināšanas rakstus.

Senioriem par godu tika sarūpēts koncerts, kurā uzstājās Maltas kultūras nama amatierkolektīvi – kapela “Malta”, senioru vokālais ansamblis “Liepas”, krievu dziesmu ansamblis “Klinuška”, līnijdeju grupa “Pieneņpūka”, kā arī sporta deju dejotāji Simona Skudra un Artēmijs Naglis, un Helēna Turlaja ar skaisto dziesmu “Logā līkst ceriņi zili”.

Savukārt pasākuma otrajā daļā dalībnieki lustējās jautrās dejās kopā ar muzikantiem Normundu un Valdi, gāja rotaļās, spēlēja spēles un smējās par pacientes (Mārīte Šadurska) un ārsta (Jāņa Šaudiņa) jokiem skečā “Pie ģimenes ārsta”. Savukārt Valentīna Miklaševiča visus uzjautrināja ar nelielu humoresku “Apreikuotuo”, kurā stāstījā par dāmas piedzīvojumiem ar policistiem diennakts tumšajā laikā.

Mārīte Šadurska, Maltas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja

Foto: Elīna Prusaka

Tuvākie pasākumi

Jūl
11

11.07.2020 12:00 - 13:30