LT Stable - шаблон joomla Книги

Maltas pagasta senioru kolektīvs piedalās Latgales novada 17. Senioru Dziesmu un deju festivālā

Latgales novada 17. Senioru Dziesmu un deju festivālā Daugavpils novada Višķos sabrauca seniori no visām Latgales malu maliņām, lai kopā dziedot, dejojot un muzicējot radītu neaizmirstamus svētkus sev un skatītājiem. Rēzeknes novadu pārstāvēja Maltas kultūras nama (KN) senioru vokālais ansamblis “Liepas”, Lendžu KN senioru vokālais ansamblis “Omammas”, Vērēmu pensionāru apvienības deju kopa “Mārtiņrozes” un Vērēmu tautas nama folkloras kopa “Vōrpa”.

Daudz labu vārdu, daudz laba vēlējumu izskanēja senioriem, lūk, daži no tiem:

“Mūžu vadot, būt pateicīgiem par katru baltu dieniņu, lai kāda būtu saule, glāstoša, dedzinoša, rotājoša, vai kā rupjmaize,” – Latvijas Republikas labklājības ministre Ramona Petraviča.

“Uzgavilēsim Latgales senioriem! Lai lepni plīvo mūsu Dziesmu un deju festivāla karogs šodien Višķos, Daugavpils novadā!” – Latgales reģionālās pensionāru apvienības priekšsēdētāja Helēna Piziča.

”Novēlu Latgales dziedošajiem un dejošajiem senioriem smelties spēku, saglabāt un vairot prieku pašiem sev un apkārtējiem. Lai arī turpmāk jūs pavada neizsmeļams optimisms un uzticība Latgales novada tradīcijām,” – Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektore Vanda Kezika.

Arī Maltas kultūras nama vārdā saku sirsnīgu paldies Maltas “Liepām” par darboties prieku, par atsaucību, par skanīgām dziesmām. Paldies vadītājam Normundam Štekelim. Nākamgad ar jaunām dziesmām dosimies uz festivālu Rugāju novadā.

Maltas KN vadītāja Elīna Prusaka

Foto: Ingūna Grumolde