LT Stable - шаблон joomla Книги
Otrdiena, 30 Janvāris 2018 12:47

Maltā izskanējis VII amatiermākslas festivāls “Dažādi estrādes žanri, skatuve un es”

Šogad nu jau septīto reizi, kā parasti, janvāra nogalē, Maltas pagasta kultūras namā izskanējis amatiermākslas festivāls “Dažādi estrādes žanri, skatuve un es”. Festivālā ar savu ideju un domu atspulgiem satiekas dažādu žanru kolektīvi. Šogad akcents tika likts uz teātra žanru, mūsdienu deju, estrādes dziesmu un modi.

Kopā būšanas mirkļus izbaudīja astoņdesmit viens dalībnieks, savukārt skatītāji saņēma kārtīgu humora, pārdomu, skaistuma, azarta un prieka devu. No sirds sakām paldies visiem dalībniekiem -  Dagdas novada Šķeltovas amatierteātrim “Šķeltovieši” (vadītāja Valentīna Jankeviča). Rēzeknes novada Gaigalavas pagasta amatierteātriem “Apīnis” un “Bykovīši” (vad. Valentīna Deksne), Lendžu pagasta amatierteātrim “Atspūle” (vad. Līga Latiševa-Čudare), Nautrēnu pagasta Dekteru amatierteātrim (vad. Ērika Bozoviča), Preiļu novada Pelēču deju grupai “Viss kārtībā” (vad. Evita Kivriņa), Rēzeknes novada Bērzgales pagasta līnijdeju grupai “Šiks” (vad. Anita Turlaja), Gaigalavas deju grupai “Raffaello” (vad. Guntra Eriņa), Maltas bērnu sporta deju grupai “Damona” (vad. Simona Skudra), Rēzeknes pilsētas kazaku dziesmu ansamblim “Debeszils ziediņš” (vad. Tatjana Rasčosova), modes dizainerei no Rēzeknes, videi draudzīga zīmola “VelgaCode” dibinātājai Velgai Krukovskai un modelēm no Rēzeknes un Maltas. No sirds saku paldies savām kolēģēm – kultūras namu vadītājām par sadarbību, pagastu vadīitājiem par atsaucību un transportu. Paldies par labestību, kas valdīja uz skatuves un skatītāju zālē.

Kā bagātīgs un krāsains zieds uzplauka 2018. gada pirmais pasākums Maltas kultūras namā, un tā katru mēnesi liksim pa ziedam krāšņajā Latvijas simtgades pušķī.

Elīna Prusaka, Maltas pagasta kultūras nama vadītāja

Foto: Ingūna Grumolde