LT Stable - шаблон joomla Книги

Maltas Bērnu un jauniešu centrā – rudens brīvdienu virpulis!

Skolēnu rudens brīvlaikā Maltas BJC jau tradicionāli katru dienu piedāvāja bērniem dažādas nodarbes un aktivitātes.

 21. oktobrī bija «Labo darbu diena», kurā jaunieši ar apmeklējumu un sarūpētajām dāvanām iepriecināja BJC labvēlīgo pagasta seniori Mariju , jo viņai šogad aprit 90 gadu jubileja.
Pēc seniores apmeklējuma jaunietes kopā ar jauniešu brīvā laika klubiņa „Kāpnes” vadītāju devās uz pikniku Mākoņkalnā, kur neformālā vidē caur dažādām aktivitātēm iepazinās viena ar otru un izzināja sevi. Pikniks deva enerģiju un jaunas idejas jauniešu nākamajām aktivitātēm.

22. oktobrī notika krāsainā «Slime» ballīte, kurā tika gatavoti slaimi, kas pašlaik ir tik iecienīta bērnu spēļmantiņa. Izrādās katrai receptei ir savi knifiņi un, ka "slinkais slaims" nevienmēr ir slinks!! 

 23.oktobrī grafikas radošajā darbnīcā «Rudens», ko vadīja skolotāja J.Indričāne, bērni tika aicināti veidot skaistus grafiskus rudens motīvus. Bet mazākie bērni  24.oktobrī varēja piedalīties radošajā darbnīcā «Rudens lapu pārvērtības».

Savukāt, jaunieši turpināja apgūt video filmēšanas procesu.   Maltas BJC projektu realizē biedrība «LOBS». Pēdējās video nodarbībās jaunieši rakstīja, zīmēja un filmēja, apgūstot animācijas tehniku. Rezultātā tapis animācijas video (projektā «Tehniskās video jaunrades nodarbību organizēšana Rēzeknes novada jauniešiem»). Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts «Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai».

I.Bule, Maltas Bērnu un jauniešu centra metodiķe

Foto: D.Tuče, K.Gruznova, I.Bule

Tuvākie pasākumi

Okt
4

04.10.2020 16:00 - 18:00

Okt
10

10.10.2020 15:00 - 20:00