LT Stable - шаблон joomla Книги

#ParCilvēcību - kampaņa par migrāciju arī Maltas pirmsskolas izglītības iestādē “Dzīpariņš”

Priecājamies, ka esam  daļa no biedrības “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” (LAPAS) īstenotās kampaņas par migrāciju – #ParCilvēcību.

Šī  kampaņa savukārt būs daļa no Eiropas līmeņa kampaņas #NoMoreBricksInTheWall (#VairsNevienuĶieģeliSienā) Eiropas Savienības finansēta projekta “Snapshots from the borders” (Momentuzņēmumi no robežām) ietvaros. Viens no kampaņas virsmērķiem ir padarīt 3. oktobri par Eiropas atmiņu un laipnības dienu un nodrošināt, lai migrācijas politiku pamatā būtu cilvēcība un solidaritāte, vienlaicīgi aicinot dalīt atbildības slogu visa Eiropā.

Arī mēs, mazie “dzīpariņi”  8.oktobrī  pulcējamies uz dokumentālā filmas  “Falling forward” (“Krist uz priekšu”), (Norvēģija, 2017) noskatīšanos. Un mums saprotamā veidā izrunājām tēmu par migrāciju, ko tas nozīmē, kā tas saistās ar mūsu valsti, iedzīvotājiem un varbūt arī kādam – ar savu ģimeni. Bērni zināja stāstīt par cilvēkiem, kuri ir aizbraukuši uz citu valsti strādāt vai uz pastāvīgu dzīvošanu. Tika minēts- kāpēc cilvēki aizbrauc, kas viņus pamudina doties prom no mājām svešumā…? Izrunājām arī to, kas labs ir mūsu Latvijā, par ko  mēs mīlam savu dzimteni, kas mūs piesaista un priecē ? Visvairāk  bērniem  patīk Latvijas daba, ka ziemā ir sniegs, ka rudenī ir krāsainas koku lapas, ka šeit mēs varam runāt savā dzimtajā valodā un te dzīvo mūsu ģimenes un draugi. Kampaņas #ParCilvēcību organizatori mums sagādāja T kreklus un uzlīmes ar kampaņas logo, kā arī saldu cienastu bērniem.

 #capitalevent #3october #nomorebrickinthewall #ParCilvecibu @LAPAS_LV

Maltas PII “Dzīpariņš” vadītāja Alīna Čistjakova

Tuvākie pasākumi

Okt
4

04.10.2020 16:00 - 18:00

Okt
10

10.10.2020 15:00 - 20:00