LT Stable - шаблон joomla Книги

Mācību gada noslēguma pasākums Maltas BJC

22. maijā Maltas Bērnu un jauniešu centrā notika mācību gada noslēguma pasākums, kas tika papildināts ar ārā izbaudāmajām radošajām darbnīcām, lielizmēra galda spēlēm, piepūšamajām atrakcijām, fotostūrīti un foajē uz stenda skatāmo Maltas BJC avīzes “Dzirkstelīte” speciālizlaidumu “Mācību gads bildēs”.

Vispirms bija iespēja videofilmu stundā noskatīties Grafikas pulciņā (sk. Jana Indričāne) tapušās stopkadru filmiņas “Raibais pavasaris” un “Par pūcītēm”, bet jauniešu neformālais klubiņš “Kāpnes” (sk. Inta Bule) piedāvāja video par savām aktivitātēm un paveikto gada laikā. Interaktīvajā programmā bērnus izklaidēja Trollis (Marina Bikova) kopā ar Vārnu, Lāci, Lapsu un Zaķi, savā scenārijā lieliski iekļaujot arī Maltas BJC pulciņu priekšnesumus: popgrupas uzstāšanos (sk. Irēna Ivanova) un deju ritmikas pulciņa krāšņo uznācienu (sk. Iveta Alika). Bērni kopā ar pasaku varoņiem meklēja neparasto ziediņu “Labziedīti”, aicinot aizdomāties par draudzības nozīmi.

Šogad noslēguma pasākumā apskatei tika izlikts visu pulciņu mācību gada laikā paveiktais: austās grīdsegas, zīmējumi par visdažādākajām tēmām, apgleznoti šķīvji, māla figūriņas, plastilīna dekoratīvie darbi, lietās svecītes, apsveikumi dažādās tehniskām un ar dažādu tematiku, krāšņi vasarīgi apdrukas darbi, bērnu veidotās mīkstās rotaļlietas, radošajās darbnīcās “Grafika, vitrāžas, maisiņi, dekupāžas tehnikā apgleznoti trauki” tapušie darbi. Izstāde BJC skatāma līdz pat 28. jūnijam.

“Šis mācību gads Maltas BJC bija par mēnesi īsāks (remontu dēļ), bet nu BJC ir atjaunotas, mājīgas telpas! Paldies bērniem, vecākiem, pedagogiem, jo tikai pateicoties jums aizvadīts vēl viens skaists mācību gads! Uz tikšanos rudenī!” saka BJC vadītāja Vija Danilova.

“Pateicos visiem skolotājiem un centra darbiniekiem par ieguldīto darbu, neaizmirstamiem, krāšņiem, radošiem mirkļiem. Milzīgs paldies vecākiem par atbalstu un sadarbību. Priecājamies par centra apmeklētāju un audzēkņu tik kuplo skaitu, kas nāk pie mums ikdienā un pulciņos. Krāsainu un iespaidiem bagātu vasaru!” piebilst BJC metodiķe un skolotāja Inta Bule.

Vēl viens posmiņš piepildīts! Vērojot bērnu prieku, darbotiesvēlmi, nenogurdināmību un zinātkāri gan ikdienā, gan noslēguma pasākumā, šķiet, izklīst lielās dzīves rūpju un raižu mākoņi... Lai vecākiem un skolotājiem arī turpmāk izdodas paradīt šo sajūtu varavīksni šībrīža bērnības iemītniekiem! Bet paši, pieaugušie, atcerēsimies, kā reiz redzējām skaisto mazās lietās un mācīsimies atrast laiku īsteni vērtīgajam! Būsim paraugs mūsu bērniem un mācīsimies būt kā viņi – atvērti mainīgajai, bet skaistajai pasaulei!

Skaidrīte Svikša, Žurnālistikas pulciņa skolotāja