LT Stable - шаблон joomla Книги

Īstenots Maltas jaunatnes iniciatīvu projekts „Vasaras piedzīvojums Rēzeknes upes līkločos”

14. augusta rītā 18 aktīvākie un drosmīgākie Maltas, Kaunatas, Feimaņu pagasta jaunieši devās izaicinājuma braucienā ar laiviņām pa Rēzeknes upi.

Laivošanu uzsākām Sprūževā. Pirmais posms bija vieglāks un ūdeņiem bagātāks, tomēr jau nākamais pēc atpūtas pieturā – viesu namā „Zaļā sala” nesa jaunus un vēl neparedzamus pārbaudījumus: laivu pārcelšanu un pārvilkšanu pāri nogāztiem kokiem un niedru saaugumiem, akmeņiem un sēkļiem. Šovasar mūs lutina ļoti silts laiks, kas, savukārt, ir samazinājis ūdens līmeni upēs.

Laivojot pa upi, projekta dalībniekiem bija iespēja saliedēties savā starpā, vienojoties par racionālāko lēmumu, gūt pieredzi sadarbībā ar apkārtējiem un iepazīt vienam otru. Sperot soli ārpus ikdienišķās un ierastās vides, bija iespēja iegūt jaunas prasmes un iemaņas. Laivošana pa upi bija brīnišķīga iespēja jauniešiem arī pārbaudīt savas fiziskās spējas un attapību, iegūt jaunu pieredzi, draugus, aktīvi pavadīt brīvo laiku. Prieks un gandarījums par jauko jauniešu grupiņu, kas pieteicās projektā, pieņēma izaicinājumu un tika galā ar dažādām grūtībām! Lielākā daļa jauniešu atzina, ka labprāt atkārtotu laivošanas braucienu. Vakarā visi bija patīkami noguruši, gandarīti par sasniegto mērķi un pozitīvi noskaņoti jauniem piedzīvojumiem!

Iniciatīvu projekts tika realizēts, pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes finansējumam, Maltas pagasta pārvaldes līdzfinansējumam un Maltas pagasta šoferītim Aleksandrs Safonovam, kā arī smailīšu nomas organizācijai „Mirka” par jauku vasaras piedzīvojumu, laivojot pa krāšņo, ainavisko Rēzeknes upi!

Inta Bule, Maltas Bērnu un jauniešu centra metodiķe

Tuvākie pasākumi

Jūl
29

11:00 29.07.2020 - 14:00 16.08.2020

Aug
23

23.08.2020 15:00 - 19:30