LT Stable - шаблон joomla Книги
Ceturtdiena, 08 Decembris 2022 08:36

“Malta” uzvar Rēzeknes Kausa izcīņā volejbolā sievietēm

4. decembrī Rēzeknes Sporta pārvaldes un Rēzeknes Valsts Poļu ģimnāzijas sporta zālēs norisinājās Rēzeknes atklātā Kausa izcīņa volejbolā sievietēm. Pirmās spēles sākās plkst. 9.00, fināliem noslēdzoties vien pēc plkst. 19.00.

Sacensības notika pēc spēkā esošiem FIVB volejbola noteikumiem ar samazinātiem spēļu garumiem – spēles ilgums bija 2 seti līdz 21 punktam ar divu punktu pārsvaru (neizšķirta gadījumā trešais sets līdz 15 punktiem). Uzvara ar rezultātu 2:0 tiek vērtēta ar 3 punktiem, ar rezultātu 2:1 – ar 2 punktiem, zaudējums ar rezultātu 1:2 – ar 1 punktu, ar 0:2 – ar 0 punktiem

Kausa izcīņā piedalījās 10 komandas, kas tika sadalītas 2 apakšgrupās, savā starpā katra ar katru izspēlēja pēc apļa sistēma, divas spēcīgākās komandas no katras apakšgrupas tika uz pusfināliem un fināliem – “Malta”, “Rēzeknes BJSS” no A grupas, “Rēzeknes novads” un “Bērzgale” no B grupas.

“Malta”, apspēlējot “Rēzeknes novadu” (setu attiecība 2:1), nodrošināja sev cīņu par 1.-2. vietu, pretī stājās komanda “Bērzgale”, kas uzvarēja “Rēzeknes BJSS” (2:0). Spēle par 1. vietu starp “Maltu” un “Bērzgali” bija sīva un saspringta, ar setu rezultātiem 21:18 un 21:19 Maltas komanda izcīnīja uzvaru. Cīņa par 3. vietu bija tikpat neparedzama un vienlīdzīga, apspēlējot “Rēzeknes novadu”, “Rēzeknes BJSS” izdevās izcīnīt trešo vietu (setu att.2:1). Par sacensību labāko spēlētāju tika atzīta Madara Mičule no komandas “Malta”.

Sacensības organizē Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Sporta pārvalde sadarbībā ar Rēzeknes BJSS. Galvenais tiesnesis Arnis Žogots.

Paldies ikvienam, kas spēlēja, juta līdzi, tiesāja, par izturību, kopā tika radīta sportiski spēcīga, motivējoša atmosfēra.