LT Stable - шаблон joomla Книги
Pirmdiena, 04 Jūlijs 2022 13:11

Laiks gatavoties Rēzeknes novada dienām!

Gluži vai skriešus, jūnija mēnesis ir aiztraucies prom vēja spārniem, tāpēc jāsteidz gatavoties nākamajiem svētkiem!

29.jūlijā, arī Maltas apvienības pagastos - Pušā, Maltā, Lūznavā, Feimaņos un Silmalā notiks svētku svinības, ļaujot interesentiem izvēlēties sev tīkamāko apmeklējuma galamērķi.

Sestdien, 30.jūlijā, no plkst.15.00 Ozolaines pagasta Bekšu ciemā sāksies Rēzeknes Novada dienu Maltas apvienības svētku svinības, kur vienkopus pulcēsies dalībnieki no visas apvienības teritorijas. Katrs pagasts aicinās svētku apmeklētājus savā tematiskajā sētā, kur būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, uzzināt interesantu informāciju, piedalīties radošajās darbnīcās un izklaides pasākumos. Plkst.19.00 uz lielās skatuves pulcēsies pašdarbnieku kolektīvi no visiem Maltas apvienības pagastiem, priecējot sanākušos svētku dalībniekus ar saviem priekšnesumiem un talantu. Pasākuma ietvaros notiks arī orientēšanās konkursa uzvarētāju apbalvošana, sumināti tiks Rēzeknes novada Maltas apvienības teritorijā “Gada uzņēmēji” un konkursa “Skaistākā novada sēta” finālisti. Plkst.21.00 uz skatuves kāps Latvijā populārā latgaliešu grupa “Borowa MC”, no plkst. 22.00 zaļumballes ritmus ieskandinās Juris Ostrovskis, bet pēc pusnakts - jauniešus priecēs nakts diskotēka.

Uz pasākumu laipni gaidīti gan Maltas pagastu apvienības iedzīvotāji, gan ciemiņi un visi interesenti, lai kopā izbaudītu Maltas apvienības kultūras piedāvājumu, iepazītu pagastu skaistākās un interesantākās vietas un pozitīvā gaisotnē izbaudītu Rēzeknes novada dienu noslēdzošo posmu!

Lasīts 227 reizes