LT Stable - шаблон joomla Книги
Trešdiena, 20 Oktobris 2021 15:00

23. oktobrī notiks izbraukuma vakcinācija Maltā

Ņemot vērā iedzīvotāju lielo interesi, sestdien, 23. oktobrī Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar Rēzeknes slimnīcu organizē izbraukuma vakcināciju.

  • No pulksten 8.00 līdz 11.00 izbraukuma vakcinācija notiks Ozolaines pagasta Bekšos (Ozolaines tautas namā), adrese: Bekši-7, Ozolaines pagasts. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 26284240.
  • No pulksten 13.00 līdz 16.00 – Maltas kultūras namā, adrese: 1. maija iela 80, Malta. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 29157821.

Vakcinācija notiks ar vakcīnām “Janssen”, “Moderna” un "Pfizer".

Vakcinācijas process notiks pēc iepriekšēja pieraksta. Prioritāri tiks vakcinēti cilvēki, kuri ir iepriekš pieteikušies. Ja pēc iepriekšējā pieraksta netiks izmantots viss vakcīnu apjoms, tiks organizēta “dzīvā rinda” – cilvēkam ierodoties rindas kārtībā tiks izsniegts numuriņš ar aptuveno laiku, kad viņš tiks aicināts saņemt savu vakcīnu.

Izbraukuma vakcinācijas laikā būs izveidota numuriņu sistēma un tiks organizēta iedzīvotāju plūsma. 

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un potēšanas pase (ja tāda ir).Uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu. 

Atgādinām, ka iespēju vakcinēties nodrošina arī ģimenes ārsti (var vērsties ne tikai pie sava ģimenes ārsta, bet pie jebkura ģimenes ārsta, kurš veic vakcināciju). Sev tuvāko vakcinācijas punktu var atrast vietnē manavakcina.lv vai Nacionālā veselības dienesta izveidotajā kartē, vai zvanot pa tālruni 8989.

 

Lasīts 113 reizes

Tuvākie pasākumi

No events found