LT Stable - шаблон joomla Книги
Pirmdiena, 03 Maijs 2021 16:51

Nozāģēti koki un uzarti ceļi – biežākie konfliktu cēloņi starp kaimiņiem

"Vēl neesmu atkopies no demences pārņemtās kaimiņienes uzbrukumiem," šādu ziņu vēl vakar saņēmu no kāda lasītāja. Kaimiņu būšanas ir tik dažādas – vēl pērnvasar ciemojāmies Ogrē, kur kaimiņi kopā veido pat skaista dārza ainavu, bet ir arī ne tik iepriecinoši scenāriji, kuru iznākums ir regulāras policistu vizītes vai pat tikšanās tiesas zālē.

Avots: "Delfi.lv"

Autore: Vita Daukste-Goba

Rakstā varēsi uzzināt:

  • Kaimiņu būšanu, kuru dēļ cilvēki meklē juridisko palīdzību;
  • Iemeslus, kāpēc visbiežāk kaimiņu nesaskaņu dēļ tiek saukta policija;
  • Iespējamos risinājumus.

Vēl nesen kādā "Facebook" domubiedru grupā lasīju stāstu par to, kā lauksaimnieks, kuram iedota nomā lauksaimniecības zeme, bez atļaujas pamatīgi apzāģējis kaimiņu kokus, lai šādi vieglāk varētu izlavierēt ar smago tehniku. Tāpat dārzkopju grupās nerimst pārrunas par to, kā tikt galā ar kaimiņu kaķiem, kas iedomājušies – kaimiņu dārzs ir tualete.

Kaimiņu nesaskaņas veidojas ne tikai privātmājās, bet arī daudzdzīvokļu namos, kur zem viena jumta jāsadzīvo vairākiem kaimiņiem. Savs stāsts ir arī Jānim: "Man ir augšstāva kaimiņš, kuru es esmu iesaucis par Pirātu, jo viņš nēsā klišejisko galvaskausu lakatiņu ap galvu 24/7. Pirāts šobrīd, pandēmijas laikā, ikdienā klausās metālu tik skaļi, ka es reizēm spēju atpazīt albumus un dziesmas cauri griestiem."

Pilnu rakstu var lasīt >ŠEIT<

Lasīts 81 reizes

Tuvākie pasākumi

No events found