LT Stable - шаблон joomla Книги
Trešdiena, 19 Janvāris 2022 10:37

Maltas KN aicina uz mūzikas grupu tusiņu “Pirmo reizi”

Nu jau daudzus gadus janvāra beigās skatītāji tika aicināti uz festivālu “Dažādi estrādes žanri”, kur satikās dažādi izpildītāji, gan notika teātra izrāžu parādes. Šogad aizsākam jaunu pasākumu ciklu, kur centīsimies iepazīstināt ar dažādām mūzikas grupām.

Šogad, 29. janvārī plkst. 18.00 Maltas pagasta kultūras nams un Maltas pagasta pārvalde aicina apmeklēt un izbaudīt mūzikas grupu tusiņu “Pirmo reizi”. Tieši tā – pirmo reizi Maltā muzicēs divas grupas – “Dabasu durovys” (Latgale) un “Krēsla” (Rīga).

Grupa “Dabasu Durovys” ir dybynōta 2006. godā Daugavpilī. Izdūti 5 studejis albumi. Daudzys reizis grupa ir bejuse nomynāta “Latvejis muzykys goda bolvai”, pīasadalejuse “Muzykalajā bankā” i cytūs lelūs muzykys pasōkumūs. Popularōkos dzīsmis ir “Piparmātru čajs ar madu”, “Suokum”, “Sejas grāmata”, “Tur i cytys”. Grupys sastōvā koncertā Maltā byus Arnis Slobožaņins (bolss, gitara), Vladimirs Šuvalovs (tausteni), Māris Veliks (gitāra), Mārcis Lipskis (bass), Jurģis Lipskis (bungys).

Grupa “Krēsla” ir salīdzinoši jauna muzikālā apvienība, kas spēlē melodisko roku, bet nebaidās meklēt sevi arī citos žanros. Apvienība līdz šim veiksmīgi startējusi Radio SWH “Priekšnamā”, kur, pateicoties klausītāju atbalstam, pāris kompozīcijas ir nonākušas arī radio rotācijā. Lai arī aiz loga valda ziema, klausītāji var būt droši, ka uz skatuves tiks iekustināta kārtīga roka ballīte.