LT Stable - шаблон joomla Книги
Ceturtdiena, 22 Decembris 2022 14:15

Labdarības akcijā apciemoti 27 Maltas pagasta vientuļie seniori

Gada nogale ir pārdomu un labo darbu laiks, kad cilvēku sirdis atsaucas labdarībai. Jau sesto gadu Maltas Bērnu un jauniešu centrs piedalījās labdarības akcijā “Dalies sirdssiltumā un dāvā prieku Maltas pagasta vientuļajiem senioriem!”, lai sveiktu Ziemassvētkos cilvēkus, kuri sasnieguši jau cienījamu vecumu – 75 gadus un vairāk.

Gaidot gada gaišākos un mīlestības pilnos svētkus, Maltas BJC jaunieši un interešu izglītības pulciņu audzēkņi ar lielāko prieku iesaistījās dāvanu gatavošanā, iesaiņošanā un pasniegšanā. Šogad 21. decembrī Labdarības akcijas laikā tika apciemoti 27 vientuļie seniori.

Ziemassvētki ir brīnumu radīšanas laiks un ir tik ļoti svarīgi, kad par tevi kāds atceras parūpējas un dāvā smaidu, uzmanības brīdi un labas domas.

Jauniete, kas apciemoja sirmgalvjus, dalījās savās pārdomās:

“Braucot šodien pa Maltu un tās apkaimi, es nebiju domājusi, ka mums ir tik daudz vientuļu cilvēku, par kuriem nav kam parūpēties, kā tikai sociālajiem darbiniekiem. Skatoties, kā šie cilvēki dzīvo, klausoties, ar kādu entuziasmu viņi mums stāstīja, kā viņiem klājas, mani pārņēma dažādas izjūtas. Brīžiem skumjas, brīžiem prieks. Klausoties pensionāru stāstus un viņu viedos vārdus, rodas noderīgi un svarīgi secinājumi savai dzīvei.

Paldies visiem Maltas BJC jauniešiem, bērniem un skolotājiem par skaistajiem zīmējumiem un pašvārīto saldo ābolu zapti, par atsaucību un dalību šajā akcijā!

Paldies Maltas pagasta pārvaldes Sociālā dienesta darbiniecei Ivetai Novikai un Maltas pagasta pārvaldei par sagādātajām saldajām dāvanām.

Īpašs paldies šoferiem Jurim Lignarskim un Igoram Sorokinam par palīdzību, nogādājot dāvanas vientuļajiem senioriem.

Vairosim labo un biežāk iepriecināsim mūsu līdzcilvēkus!

Inta Bule, akcijas norises koordinatore un jaunatnes lietu darbiniece