LT Stable - шаблон joomla Книги
Trešdiena, 02 Marts 2022 08:36

Bibliotēkā svin Pasaku dienu

Ik gadu 26. februārī pasaulē atzīmē starptautisko Pasaku dienu jeb Pasaku stāstīšanas dienu, tādēļ Maltas pagasta bibliotēkā ciemojās Maltas vidusskolas 2.b klase ar skolotāju Ludmilu Maslobojevu, 3.c klase ar skolotāju Valiju Rudzišu un 3.a klase ar skolotāju Rasmu Afanasjevu.

Skolēni azartiski piedalījās viktorīnā “Ciemos pie pasakas”, kur apliecināja zināšanas par pasakām, to varoņiem un mīlestību pret pasaku lasīšanu. Pasākuma dalībnieki minēja pasakas pēc nelieliem to fragmentiem, atbildēja uz jautājumiem par varoņiem, centās atminēt pasakas pēc bildēm. Par centību un aizrautību bērni tika pie saldām balvām.

Lasot pasakas, bērni viegli saņem informāciju par dzīves vērtībām, cilvēku savstarpējām attiecībām, kā arī iespējamiem dažādu situāciju risinājumiem. Pasakas ir vissaprotamākais literatūras žanrs bērniem. Lasīsim bērniem pasakas!

Gaidām lasītājus Maltas pagasta bibliotēkā, kur ir plašs pasaku (un arī citu literatūras žanru) klāsts!

***

Informācijai.

Maltas pagasta bibliotēkas vadītājas amatā apstiprināta Antoņina Krūza, kura bibliotēkā strādā jau kopš 1982. gada un visu šo laiku veikusi bibliotekāres pienākumus.

No 1. marta bibliotēkas apmeklētājiem vairs nav jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, bet joprojām ir spēkā prasība pēc medicīniskās maskas, 2 metru savstarpējas distances un roku dezinfekcijas.

Sagatavoja Elvīra Pinka, Maltas pagasta bibliotēkas bibliotekāre

Last modified on Trešdiena, 02 Marts 2022 08:42