LT Stable - шаблон joomla Книги
Ceturtdiena, 03 Jūnijs 2021 13:59

Konkursa atskaņas [labākie literārie darbi]

No Maltas Bērnu un jauniešu centra rīkotā dubultkonkursa “Tāva sāta myužam svāta” noslēguma pasākuma Latgales Kongresa dienā pagājis jau vairāk nekā mēnesis. Diplomi un balvas pamazām dažādos veidos aizceļo pie adresātiem visā Latgalē.

Arī galveno balvu saņēmēji jau tikuši pie savām godam nopelnītajām dāvanām! Attēlā (1. no kreisās): datora ieguvēja Maruta Avramčenko (Viļāni, 1. vieta "Pieaugušo grupā"), 1. no labās – planšetdatora ieguvēja Milla Ketija Seņkova (1. vieta 7.-9. klašu grupā vizuālo darbu konkursā; Maltas vidusskola, sk. Rita Siņavska) un vidū – Agra Bitāna speciālbalvas – planšetdatora ieguvējs Aldis Veigulis (1. vieta 4.–6. klašu grupā literāro darbu konkursā; Dravnieku pamatskola, sk. Irēna Mičuliša). Dāvanas tika nodotas personīgi un varu apgalvot, ka tās ir nonākušas īstajās rokās un īstajā laikā! Tā ka vēlreiz pateicos konkursa atbalstītājiem Ilgai Šuplinskai un Agrim Bitānam, kuri novērtēja šo triju dalībnieku veikumu un izvēlējās viņus kā savu vērtīgo balvu saņēmējus!

Kā tika solīts, publicējam labākos literāros darbus (šī raksta pielikumā), bet vizuālie darbi apskatāmi https://www.facebook.com/MaltasBJC, kur ikviens var nobalsot par savu simpātiju un tā kāds dalībnieks, iespējams, iegūs vēl vienu balvu.

Lai silta un radoša vasara un uz tikšanos jaunu ieceru piepildīšanā!

Literāro darbu konkurss “Tāva sāta myužam svāta”, uzvarēju darbi

Skaidrīte Svikša (konkursa idejas autore)