LT Stable - шаблон joomla Книги
Otrdiena, 04 Augusts 2020 08:40

Maltas BJC īsteno projektu „Velobrauciens jauniešiem „Pedāļotāji””

Šis jauniešu iniciatīvu projekts „Velobrauciens jauniešiem „Pedāļotāji”” bija Maltas BJC jauniešu ideju un vēlmju īstenošana, jo tā mērķis – popularizēt riteņbraukšanu, veselīgu un aktīvu dzīvesveidu jauniešu vidū, kā arī aktīvo atpūtu dabā.

2. augustā – saulainā svētdienas pēcpusdienā 15 projekta dalībnieki ar velosipēdiem no Maltas BJC devās uz jaunatvērto atpūtas vietu „Garkalni”.

Projektā jauniešiem tika sniegta iespēja piedalīties spēlē “LaserTag” un pārbaudīt savu izturību piedzīvojumu trasē kokos jaunajā Maltas pagasta atpūtas vietā „Garkalni”. LaserTag aktivitātē jaunieši pārbaudīja savu attapību sarežģītā situācijā. Īpaši zēnu komanda izplānoja spēles rīcības un uzvaras plānu, tomēr beigās uzvarēja draudzība, lielisks noskaņojums un azartiski pavadīts laiks. Tā kā Maltas jauniešu grupa bija pirmie, kas izspēlēja šo spēli, viesmīlīgie saimnieki kā balvu pasniedza abām komandām „Saldo augļu grozu”. Pēc aktīvās LaserTag spēles jaunieši baudīja uz ugunskura gatavotās pusdienas, kas bija īpaši garšīgas.

Otrā aktivitāte, ko izbaudīja jaunieši, bija piedzīvojumu trase tuvu koku galotnēm. Tas bija vienreizējs piedzīvojums 700 metru garumā un līdz pat 10 metru augstumā! Izturīgākajiem, adrenalīna medniekiem bija iespēja izvēlēties sarežģītākos trases posmus. Pastaiga virvju labirintos starp kokiem,  pārvarot interesantus šķēršļus, sniedza elpu aizraujošas sajūtas.

Diena aizsteidzās nemanot – jautrā un aktīvā atmosfērā. Vakarpusē velobrauciena  dalībnieki devās mājup, gandarīti, patīkami noguruši un pozitīvi uzlādēti!

Inta Bule,

projekta koordinatore, Maltas BJC metodiķe

 

Last modified on Trešdiena, 05 Augusts 2020 10:13