LT Stable - шаблон joomla Книги
Piektdiena, 14 Februāris 2020 12:44

Maltas BJC aizvadīts Sirsniņdienas pasākums bērniem

Skaistajā 12. februāra pēcpusdienā Maltas BJC virmoja īpaša gaisotne, jo te tika svinēta sabiedrībā dažādi vērtētajai Valentīndienai veltītā Sirsniņdiena. Visur bija redzamas smaidīgas sejas. Ienākot centrā, varēja sajust saldās Valentīndienas kūkas smaržu, ko meitenes gatavoja kopā ar skolotāju Ritu Siņavsku.

Prieks par gaidāmo pasākumu bērnu sejās bija acīm redzams. Pirmā aktivitāte bija Sirsniņdienas rokassprādžu darbnīca, kur katram bija iespēja uztaisīt kaut ko paliekošu sev un draugam. Visi cītīgi rotājās, lai būtu kaut mazs akcents svētku tematikai.
Popgrupas skolotāja Irēna Ivanova kopā ar meitenēm bija parūpējušās un padomājušas, kā atklāt gaidāmo Mīlestības svētku smalkās nianses, akcentējot tās caur dziesmām un rotaļdejām. Kopā ar māmiņām tika dziedāta dziesmiņa „Mana sirsniņa”.
Estrādes deju grupas meitenes skatītājus iepriecināja ar divām enerģiskām un emocionālām dejām. Visi kopā guvām pozitīvas emocijas dažādās jautrās un atraktīvās rotaļās. Tomēr izrādījās, ka visgrūtākais uzdevums bija pateikt tieši sev kādu jauku vārdu, novēlējumu, komplimentu vai paslavēt sevi par kādu veiksmi! Jo lielāks bērns, jo uzdevums šķita grūtāks un atbilde tika domāta ilgāk….
Aktivitātē “Mīļvārdiņu lapa” tika atklāti neparasti un interesanti bērnu mīļvārdiņi, kā vecāki mājās dēvē savus lolojumus! Daži no mīļvārdiņiem – saulīte, zaķītis, sirsniņa, lapsiņa, dēliņš, mīlulīte, hasi….
Ar bērniem izrunājām, ka mīlestības jūtām var būt dažādas izpausmes. Bērni minēja filmu un multfilmu varoņus, kam ir labas un mīļas sirdis un kam cietsirdīgas un aukstas. Nonācām pie atziņas, ka „Mīlestība” vienmēr uzvar ļaunumu!
Pasākuma beigās tika izlozēts vakara „Valentīns” un „Valentīna”, kas tika iepriecināti ar īpaši skaistu un saldu konfekšu sirdi! Pasākuma noslēgumā Sirsniņdienas fotostūrītī varēja iemūžināt skaistās pasākuma emocijas.
Kopumā mūsu Sirsniņdiena paskrēja diezgan ātri, bet pozitīvas emocijas ir saņemtas un tas ir galvenais. Novēlu, lai sirds silta katra diena, ne tikai Valentīndienā!

Inta Bule, Maltas BJC metodiķe
 

 

Last modified on Piektdiena, 14 Februāris 2020 12:48

Tuvākie pasākumi

Okt
4

04.10.2020 16:00 - 18:00

Okt
10

10.10.2020 15:00 - 20:00