LT Stable - шаблон joomla Книги

Projekti

Uzsākta projekta „Trenažieru centra ierīkošana Maltas pagastā” realizācija

2013. gada 5. oktobrī biedrība „Māmiņu klubs Maltā”  iesniedza projekta iesniegumu ES Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFA) pasākumam „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā”, projekta nosaukums „Trenažieru centra  ierīkošana Maltas pagastā”.

2014. gada 27. februārī esam saņēmuši no LAD Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes lēmumu par projekta iesnieguma apstiprināšanu. Projekta realizācijas laikā tiks ierīkota trenažieru zāle, kur pašlaik notiek remontdarbi.

Piešķirtais publiskais finansējums sastāda (90% no kopējām izmaksām) 10241,75 EUR un pašvaldības finansējums (10% no kopējām izmaksām) 1137,97 EUR, kopējās projekta izmaksas sastāda 11379,72 EUR.

Realizējot projektu, apmeklētājiem būs iespēja trenēties uz mūsdienīgiem trenažieriem, kur būs pieejami gan skrejceliņi,  elipteri, velotrenažieri, daudzfunkciju trenažieri , kā arī vēl dažādi citi aprīkojumi vēdera presei un pievilkšanās vajadzībām, kā arī hanteles.

Projekta realizācijas termiņš ir līdz 2014. gada 31. jūlijam.

Uz tikšanos jaunajā trenažieru centrā, kas atradīsies pēc adreses Rēzeknes novads, Maltas pagasts, Maltā, Fr.Trasūna ielā Nr.55.

Ineta Skudra, Biedrības „Māmiņu klubs Maltā” valdes priekšsēdētāja