LT Stable - шаблон joomla Книги

Projekti

Maltas „Ķipariem” vasarā būs iespēja iemēģināt jauno bērnu rotaļu laukumu

Lai izveidotu Maltas pagasta teritorijā mūsdienām atbilstošu, kvalitatīvu un gaumīgu bērnu rotaļu laukumu, ko pilnvērtīgi un daudzveidīgi varētu izmantot kā atpūtas vietu visai ģimenei, biedrība „Māmiņu klubs Maltā” 2012.gada oktobrī iesniedza projekta iesniegumu biedrības „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” attīstības stratēģijas rīcībā „Atbalsts sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai vietējiem iedzīvotājiem.

Startējot ES ELFA atklātā projektu  iesnieguma konkursa pasākumam „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” aktivitātē 6.2. iekārtu, tehnikas, aprīkojuma, informācijas tehnoloģiju un programmu nodrošinājuma iegāde un uzstādīšana, infrastruktūras izveide sabiedrisko aktivitāšu (ieskaitot apmācības un interešu klubus, kultūras, vides aizsardzības, sporta un citas brīvā laika pavadīšanas aktivitātes) dažādošanai vietējiem iedzīvotājiem, tika piesaistīti naudas līdzekļi bērnu rotaļu laukuma ierīkošanai.

Projekta realizācijas laikā tiks uzstādīts bērnu rotaļu komplekss, karuselis ar sēdvietām, vingrošanas komplekss un lielās šūpoles balansieris. Rotaļu laukumu plānots ierīkot blakus pirmsskolas izglītības iestādei „Dzīpariņš”, kas dos iespēju bērnudārza bērniem, pagasta bērniem un citu pagastu bērniem apmeklēt šo spēļu laukumu.

Uz doto brīdi biedrība „Māmiņu klubs Maltā” jau ir noslēgusi līgumu ar darbu izpildītāju. Plānotais projekta realizācijas laiks ir līdz 2013. gada 1. augustam un kopējās izmaksas sastāda 4746,20 Ls.

Aicinu vecākus, kuri vēlas iesaistīties pagasta aktivitātēs, pievienoties biedrībai „Māmiņu klubs Maltā”, lai kopīgi veidotu mūsu bērniem un pašiem sev patīkamu vidi. Tikai kopīgi mēs varam padarīt savu pagastu par patiesi mīļu sev un saviem bērniem.

 

20.03.2013.

Ineta Skudra, Biedrības „Māmiņu klubs Maltā” valdes priekšsēdētāja