Print this page

PII “Dzīpariņš” pārstāvji “Zaļās jostas” vides svētkos Tērvetē

Sveicot Latvijas čaklākos atkritumu šķirotājus un labākos izlietoto bateriju un makulatūras vācējus, š.g. 25. maijā norisinājās  ZAĻĀS JOSTAS VIDES SVĒTKI “Tīrai Latvijai!”. Pasākums orientēts uz zaļa, ilgtspējīga, dabai un cilvēkam draudzīga dzīvesveida popularizēšanu.

Arī mēs , kā makulatūras vācēji, tikām uzaicināti uz šo jauko pasākumu.

ZAĻĀS JOSTAS VIDES SVĒTKOS  ikvienam bez maksas bija  iespēja apmeklēt vairāk nekā 50 vides un meža izziņas darbnīcas.

Bija iespēja pabūt LVM dabas parka Tērvetē jaunajā  daļā - “Kurbada zeme”, kas atrodas blakus parka tūrisma informācijas centram .Sadarbojoties ar AS “Latvijas valsts meži”, ZAĻĀS JOSTAS VIDES SVĒTKI notika liela un skaista meža izziņas pasākuma “Latvijas Meža dienas” ietvaros. 
Pirmie apmeklētāji tika gaidīti jau plkst. 10:00 no rīta, kad uz atraktīvām vides izglītības spēlēm, paraugdemonstrējumiem un pašmāju ekoloģisko un videi draudzīgo produktu demonstrācijām aicināja vides organizācijas, uzņēmumi un zaļi domājošas institūcijas. Savukārt plkst. 12:00 ar svētku uzrunām tika atklāta pasākuma svinīgā programma, kurā klātesošos ar savām populārākajām dziesmām sveiks Agnese Rakovska un Miks Dukurs.

Mīļi pateicamies  Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldei par piedāvāto transportu un Maltas pagasta bibliotēkas vadītājai Ērikai Grigorjevai par atbalstu makulatūras vākšanā.

Maltas PII “Dzīpariņš” vadītāja Alīna Čistjakova

Jaunākās no Aktualitātes