Print this page
Trešdiena, 18 Decembris 2019 08:21

Noslēdzies Rēzeknes novada atklātais ikmēneša turnīrs šahā „Malta – 2019”

14. decembrī ar pēdējā 12. posma spēlēm noslēdzās Rēzeknes novada atklātais ikmēneša Tempo šaha turnīrā „Malta – 2019”. Sacensības notika reizi mēnesī pēc Šveices sistēmas, septiņās kārtās visa gada garumā.

Pēdējā posmā pieaugušo vidū trīs spēlētāji ieguva 6 punktus katrs un tikai pēc koeficienta Aleksandrs Vasiļkovs (Vērēmi) ieguva pirmo vietu, Anatolijs Jasinskis ieņēma otro vietu, Dainis Viļums (abi no Maltas) ieņēma trešo vietu. Skolēnu vidū sīvā cīņā trīs dalībnieki guva 4 punktus un tikai koeficienta ziņā pirmo vietu ieņēma Artēmijs Vinogradovs (Rēzekne), otro vietu ieņēma Jānis Gudriks, trešo vietu ieņēma Kristīne Gruznova (abas no Maltas).

Tempo turnīra kopvērtējumā tika vērtēti labākie astoņu posmu rezultāti trīs grupās – meitenes un zēni līdz 18 gadu vecumam, pieaugušie no 18 gadu vecumam. Tempo turnīra piedalījās 44 dalībnieki no Rēzeknes, Maltas, Balvu un Rēzeknes novadiem. Sacensību dalībnieki nospēlēja nevienādu spēļu skaitu.

Tempo turnīra kopvērtējuma 1.-3. vietu ieguvējus katrā grupā Rēzeknes novada sporta pārvalde apbalvoja ar kausiem un diplomiem.