No Rēzeknes novada piedalījās šahisti: “A” turnīrā - D. Viļums, A. Jasinskis un E. Štekels, “B” turnīrā – K. Gruznova. Turnīri notika pēc FIDE noteikumiem un Šveices sistēmas, 9 kārtās, ar apdomas laiku 12 min. + 5 sek. katram dalībniekam līdz partijas beigām.
Grupā B-8:
1.vieta - Gintaras Sersniovas no Visaginas (Lietuva) – 4 punkti (koef. 41.0);
2.vieta – Romanas Zaicenkovas no Rokiškis (Lietuva) – 4 punkti (koef. 40.0);
3.vieta – Artemi Ozog no Visaginas (Lietuva) – 4 punkti (koef. 36.0).
Grupā G-8:
1.vieta – Kristīne Gruznova no Maltas ( Latvija) – 5.5 punkti;
2.vieta – Liepa Sarkaite no Ukmergē (Lietuva) – 5 punkti;
3.vieta – Mariana Seina no Visaginas (Lietuva) – 3 punkti.
Grupā B-12:
1.vieta – Arturs Krastiņš no Jēkabpils (Latvija) – 7.5 punkti;
2.vieta – Matas Juozapavicius no Rokiškis (Lietuva) – 7 punkti;
3.vieta – Kristers Policāns no Jēkabpils (Latvija) – 6.5 punkti.
Grupā G-12:
1.vieta – Agne Mickunaite no Ukmergē (Lietuva) – 7 punkti;
2.vieta – Jekaterina Smirnova no Rēzeknes ( Latvija) – 6 punkti;
3.vieta – Ugne Sniuikaite no Ukmergē (Lietuva) – 5.5 punkti.
Grupā B-16:
1.vieta – Martynas Dolmantas no Ukmergē (Lietuva) – 5.5 punkti;
2.vieta – Deividas Skikas no Birzai (Lietuva) – 5 punkti (koef.43.5);
3.vieta – Juris Siliņš no Rēzeknes ( Latvija) – 5 punkti (koef.40.5).
Grupā G-16:
1.vieta – Viktorija Kriviciute no Birzai (Lietuva) – 4.5 punkti;
2.vieta – Liana Stulpiņa no Jēkabpils (Latvija) – 3.5 punkti;
3.vieta – Lina Nijazi no Jēkabpils (Latvija) – 3 punkti.
Grupā B-17 un pieaug:
1.vieta – Andris Starostīts no Rēzeknes ( Latvija) – 7.5 punkti;
2.vieta – Guntis Jankovskis no Jēkabpils (Latvija) – 7 punkti;
3.vieta – Dainis Viļums no Maltas ( Latvija) – 3 punkti.
Grupā G-17 un pieaug.:
1.vieta – Virginija Savickiene no Ukmergē (Lietuva) – 5.5 punkti;
2.vieta – Eira Sarnovska no Jēkabpils (Latvija) – 5 punkti;
3.vieta – Ausra Kirstukaite no Rokiškis (Lietuva) – 4 punkti.
Grupā S50+:
1.vieta – Laimutis Mikenas no Rokiškis (Lietuva) – 6.5 punkti;
2.vieta – Raimundas Ivanauskas no Rokiškis (Lietuva) – 6 punkti (koef.47.0);
3.vieta – Anatolijs Jasinskis no Maltas ( Latvija) – 6 punkti (koef.46.0).
Visi pirmo vietu ieguvēji saņēma kausus, medaļas un diplomus, otrās un trešās vietas ieguvēji – medaļas un diplomus.
Rēzeknes novada BJSS šaha treneris A. Jasinskis